Pirtys "Violeta" 6,2m x 10,0mSodo namelis VIOLETA 6x10

Gyvename skubos ir stresų amžiuje. Vis daugiau žmonių nesugeba atsipalaiduoti nuo įtempto gyvenimo ritmo. Puiki priemonė pailsėti, atstatyti jėgas bei pasisemti energijos visai darbo savaitei yra sodo namelis savo išsvajotoje sodyboje. Sodo namelis suteikia tikrą energijos „užtaisą". Jis gerina psichinę būseną, miegą, apetitą, lavina organizmo pakantumą pratindami jį prie ekstremalių sąlygų ir stiprina imunitetą.

Sodo namelis „Violeta“ yra 10m ilgio ir 6m pločio. Sodo namelio plotas 60m2. Greta prijungta 2m terasa. Ant Sodo namelio terasos galėsite mėgautis gražiais vaizdais, rimstančiu vakaru, pasiklausyti paukštelių čiulbėjimo. Dviejų aukšto sodo namelis iš rąstų yra šildoma malkomis. Užpilami juostiniai pamatai, kurie gali išlaikyti apkrovą nuo 5 iki 10 tonų. Sodo namelio „Violeta“ išorinės sienos yra 150mm Twinskin, vidinės sienos karkasinės, yra įmontuojami euro langai su stiklo paketais, kurie apsaugo nuo visokiausiu garsu lauke ir užtikrina jums ramybe ir jaukia tylą. Išorinė mediena impregnuojama ypač kokybišku impregnantu norint suteikti jai ilgaamžiškumo ir apsaugoti nuo drėgmės, purvo, kenkėjų ir t.t. įsiskverbimo. Sodo namelio stogas yra dengiamas 150mm profiliuota skarda ir apšiltinamas 20 centimetrų akmens vata, kuri yra nedegi ir apsaugos sodo namelį nuo gaisro. Stogo dangą galima keisti į bet kokią pageidaujamą, jei reikia priderinti prie šalia esančių pastatų. Sodo namelyje „Violeta“ yra įmontuota plastikinė lietaus nuvedimo sistema, kuri gali atlaikyti tikrai nemažas sniego apkrovas.

dviaukste suana su balkonu  didele sauna for sale su balkonu  erdvi sauna for sale

Jūsų sodo namelis gali būti pastatyta ant bet kokio pamato. Tai galima derinti su jūsų lėšomis. Nes būtent mes galime pasiūlyti keliu tipu pamatus, tai: visiems žinomus ir labai populiarus juostiniai pamatai, ąžuoliniu kaladžių pagrindą arba senovini pamatą tai akmenys.

 betoniniai pamatai saunai pamatai is betono saunai  rastiniai pamatai pamatai saunai is rastu  akmeniniai pamatai saunai saunos akmeniniai pamatai

Jūsų sodo namelio sienos yra renkamos iš kokybiškos medienos ,,Twinskin“. Twinskin sienos yra ypatingos tuo, kad pirčiai su tokiomis sienomis nėra būtina vėdinimo įranga, medinės sienos “kvėpuoja”, tai patvirtina moksliniai tyrimai. Per medines sienas patenka oras. Twinskin sienos drėgmę automatiškai reguliuoja be papildomos termoizoliacijos. Sodo namelis iš Twinskin sienų labai greitai įšyla, ją lengviau prižiūrėti ir ji yra saugesnė priešgaisriniu požiūriu, kaip minėta anksčiau viduje esanti akmens vata yra nedegi.

  apsildinta pirtis  

Sodo namelyje yra pilnai įrengta elektros instaliacija (apšvietimas sumontuotas sodo namelio viduje bei terasoje), yra įrenginėjama santechnika. Sodo namelis ,,Violeta“ yra gan erdvus antrame aukšte yra du kambariai kuriame galėsite įrengti jaukius miegamuosius savo svečiams bei šeimos nariams, taip pat pirmame aukšte yra gan daug vietos jame tilps virtuve ir valgomasis jūsų  seimai. Sodo namelis skirtas 12 – 15 žmonėms, kuriame sukurtas jaukus jaukus šeimyninis interjeras, yra židinys, prie kurio galima grožėtis naturaliai degančia liepsna, spragsėjimu. Kambaryje sėdint ant suoliuko ir gurkšnojant arbatą, pėdas, kad nesušaltų galima atremti į šiltą krosnies mūrą. Jūsų pačiu patogumui ir komfortui sodo namelyje ,,Violeta“ yra įrengtas dušas ir WC.

pirties erdvus antras aukstas  erdvus antras aukstas pirtyje  laiptine i antra auksta saunoje

jaukus zidinis saunoje  stalas is medienos  erdvi svetaine saunoje

Atsibodo kasdienė rutina?!... Jau nuo senų laikų sodo namelis gryname ore yra ne tik sveikatos šaltinis, bet ir poilsio ar pramogų vieta, todėl paįvairink savo laisvalaikį sodo namelyje „Violeta“. Šis puikus sodo namelis atgaivins tavo sielą ir nuims stresą!

 


 

Naujovė! Dabar yra galimybė užsisakyti už papildomą mokestį lauko terasą įrengta iš natūralios medienos su turėklais bei apsaugines metalines žaliuzes.

zaliuzes metalines zaliuzes langams apsaugines zaliuzes langams

   Su metalinėmis lauko žaliuzėmis Jus visada jausitės saugūs. Jokie vagiai neilįs į Jūsų naują pirtį. Metalinės žaliuzės netik apsaugo, bet ir papuošia Jūsų pirtį, nes jos atrodo labai moderniai, estetiškai, juolab Jus galesite patys pasirinkti Jums labiausiai patiksiančią žaliuzių spalvą.

 
terasa is medzio terasa is medienos terasa prie pirties

   Lauko terasą mes galime įrengti tokio dydžio, kokio pageidausite Jus! Lauko terasą galima nutiesti tiesiai iki Jūsų baseino arba iki tvenkinio, Jus daugiau nesušlapsite ir neišsipurvinsite kojų beidami nuo savo namų ar pirties iki vandens telkinio.

   Siūlome Jums puikia galimybę įrengti praktišką, naujovišką lauko tualetą iš natūralios medienos vos tik už 1500 lt. Produkcija gaminama iš aukštos kokybės spygliuočių (eglė, pušis) medienos tašelių. Yra išorės apdaila, tai dailylentės. Jums nereikės bėgioti toliužsimanius į tualetą, nes jis bus tiesiai prie pirties.

tualetas lauke tualetas is medienos lauko tualetas prie saunos

  Laipteliai yra viena iš svarbiausių ir būtiniausių pirčių dalių. Vieniems laipteliai reikalingi kaip dizaino dalis, pavyzdžiui ant kurių galima  būtų pastatyti gėles, kurios papuoš aplinką, kitiems laipteliai reikalingi kaip pagalbinė priemonė, tam, kad lengviau būtų užeiti į pirtį. Laiptelius kiekvienas klientas gali pasirinkti pagal savo skonį, pvz vienas laiptelis, keli laipteliai, platūs arba siauresni, ilgi arba trumpi. Ir vos tik už 175 lt/m1.

laipteliai prie pirties pirties laipteliai laipteliai prie saunos

   Vidaus impregnavimas taip pat yra kiekvienam labai svarbus. Vieniems patalpos patinka šviesios, antriems tamsesnės, tretiem- ryškesnės. Tad Jums turime puiku pasiūlymą! Jus patys galėsite pasirinkti Jums patinkančią pirties spalvą! Nudažius pirtį, ji netik atrodys gražiai, bet ir dažai apsaugo pirtį nuo pelesių, puvimo. Tai medienos apsaugos priemonė skirta statiškai neapkrautai lauko medienai, neturinčiai tiesioginio kontakto su žeme, nuo puvimo ir mėlynijimo, atitinkanti GK 2 ir 3 pagal EN 335-1 ir DIN 68800-3. Taip pat apsaugo medieną nuo drėgmės ir saulės. Netrūkinėja ir neatsilupa. Dėl padidinto kietųjųdalelių kiekio suteikiama apsauga nuo vabzdžių. Lazūros sluoksnis neleidžia ant paviršiaus susidaryti pelėsiui ir dumbliams.

vidaus impregnavimas impregnuotas vidus nudazytos sienos pirtyje

sienu impregnavimas sienu impregnavimas pirtyje sienos saunoje impregnuotos
Panašios pirtys